Лісівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубровицької районної державної адміністрації с. Ліс

Лісівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Дубровицької районної державної адміністрації
с. Лісове Дубровицького району

Директор – Кузло Марія Олексіївна, 1946 року народження, освіта вища, закінчила Кременецький педагогічний інститут (вчитель математики), загальний стаж педагогічної роботи складає 42 роки, на посаді директора закладу з 1987 року.
1.   Загальні відомості про заклад
Дата створення його особливості  
Початкова школа у селі Лісове (до 1961 року – Заморочення) була відкрита ще у часи панської Польщі.  Після 1939 року школа існувала у пристосованих приміщеннях (селянських хатах). Після 1945 року було відкрито Замороч енську семирічну школу, яку у 1956 році реорганізовано у початкову. З 1977 року у селі відкрито Лісівську восьмирічну школу, яка у 1989 році була реорганізована у загальноосвітню школу І-ІІ ступенів. До 1980 року навчально-виховний процес здійснювався у одному приміщенні у дві зміни. У 1980 році збудовано нове приміщення для початкової школи. Тут же знаходяться їдальня та майстерня. У 1986 році збудовано спортивний зал. У 2006-2007 роках було реалізовано проект «Поліпшення матеріально-технічної бази школи» громадською організацією «Злагода» при підтримці Чорнобильської програми відродження та розвитку. 
 Форма власності         Комунальний заклад Дубровицької районної державної адміністрації
Основні напрямки діяльності
Організація навчально-виховного процесу:
Забезпечення реалізації навчальних планів та програм для загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів; реалізація Програми національного виховання на 2008-2020 роки; реалізація шкільної програми виховання «Формування ціннісних ставлень особистості через використання народознавчих традицій рідного краю»;  забезпечення функціонування системи учнівського самоврядування: учнівського комітету (5-9 класи), дитячого еколого-краєзнавчого об’єднання "Веселка».
Організаційна структура закладу 
Навчально-виховний процес для 56 учнів здійснюється в одну зміну у двох приміщеннях. У першому корпусі школи знаходиться 4 класні кімнати і комп’ютерний клас, загальною площею 170 кв. м.  У другому корпусі школи розміщено 4 класні кімнати загальною площею 124 кв. м. У школі наявний комп’ютерний клас, у якому знаходиться чотири комп’ютери.У закладі функціонує шість гуртків: фольклорний, «Історичне краєзнавство», «Школа безпеки й виживання», «Юний орнітолог», «Об’ємної пластики», «Калинка».Організовано роботу циклових методичних об’єднань, психолого-педагогічного семінару. Школа працює над науково-методичною проблемною темою «Формування життєвих компетентностей учнів шляхом зростання професійної компетентності вчителя».Навчально-виховний процес забезпечують 16 вчителів, з яких сім мають вищу кваліфікаційну категорію, чотири – звання «старший учитель». Обслуговуючий персонал – 6 чоловік.  
1.       Основні показники діяльності
Педагогічний колектив Лісівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів спрямовує свою діяльність на забезпечення виконання навчальних програм та забезпечення належного рівня організації навчально-виховного процесу. Учні школи є активними учасниками, переможцями та призерами районних, обласних, всеукраїнських конкурсів: ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН, Всеукраїнського інтерактивного конкурсу „Колосок”, природоохоронних конкурсів. На районному рівні школа має ІІ місце у рейтингу навчальних закладів за підсумками проведення ІІ туру Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.  У 2010 році дитяче еколого-краєзнавче об’єднання "Веселка» отримало подяку управління освіти облдержадміністрації за результатами конкурсу на кращу організацію природоохоронної роботи. У 2009, 2010 роках учні школи були учасниками обласних спортивних змагань. У 2010 році учні школи стали призерами обласного етапу конкурсу «Джміль та Бджілка».


  
Категорії розділу
Для батьків [60]Освітні новини району [248]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0