Людинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. К.Хомич Дубровицької районної державної адмініст

Людинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. К.Хомич

Дубровицької районної державної адміністрації

Рівненської області

   с. Людинь


Директор школи – Серко Микола Максимович,

1962 року народження, освіта вища, закінчив Луцький державний педагогічний інститут ім. Л. Українки ( вчитель географії), загальний стаж педагогічної роботи складає 30 років, на посаді директора  закладу – 21 рік, має звання « старший учитель».

 

1. Загальні відомості про заклад

Людинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.. К.Хомич заснована  в 1902 році. До 1952 року  школа функціонувала  як початкова, з 1952 по 1962 рік в старих  дерев’яних приміщеннях діяла семирічна , а з 1962 року – восьмирічна школа. В 1965 році господарським способом розпочалось будівництво цегляного приміщення закладу, яке тривало 19 років. У 1985 році будівництво було завершено і заклад набрав сучасного вигляду. У серпні 1989 року школа була реорганізована в заклад І-ІІІ ступенів. Нині школа складається  з головного навчального корпусу площею 1950 кв. м. та окремої будівлі шкільних їдальні і бібліотеки.

Форма власності     Комунальний заклад Дубровицької районної державної

                       адміністрації.

                                             Основні напрямки діяльності

  Організація навчально-виховного процесу:

   - забезпечення реалізації навчальних планів та програм для

    загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів;

  -  реалізація Програми національного виховання на 2008-2020 роки;

  - забезпечення впровадження профільного навчання на 2010-2015 роки;

  - забезпечення реалізації Концепції розвитку школи;

  - забезпечення реалізації « Основних орієнтирів виховання учнів 1-12

                     класів загальноосвітніх навчальних закладів України»;

  - забезпечення функціонування системи учнівського самоврядування  -

                     президентської республіки ТЕМП.

Організаційна структура закладу         

Навчально-виховний процес для 203 учнів здійснюється у  дві зміни  в головному корпусі школи, що включає десять навчальних кабінетів.

 У школі наявний комп’ютерний клас, у якому знаходиться сім 

комп’ютерів, крім того два комп’ютери використовуються для управлінської діяльності.

 Підвезення учнів до школи з січня 2009 року здійснюється шкільним автобусом марки «Богдан».

   У закладі функціонує 14 гуртків з яких 8 на платній основі, а  саме: літературно-драматичний, вокальний, хореографічний, школа безпеки і виживання, художня обробка деревини, палітра, «Зелена планета» і « Первоцвіт».

   Організовано роботу методичних об’єднань вчителів початкових класів, суспільних предметів, природничо-математичного циклу, класних керівників, а також школу молодого вчителя.

          Школа працює над науково-методичною проблемною темою « Створення умов для різнобічного розвитку особистості самореалізації вчителя, учня в системі навчання та виховання».

         Навчально-виховний процес забезпечують 26 учителів, з яких сім мають вищу кваліфікаційну категорію, 3  - звання « старший учитель».

        Обслуговуючий персонал – 14 чоловік.

 

2. Основні показники діяльності

 

       Педагогічний колектив Людинської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів ім. К.Хомич  спрямовує свою діяльність на забезпечення виконання навчальних програм  та забезпечення належного рівня організації навчально-виховного процесу.

      У 2007 році школа зайняла ІІІ місце в обласному конкурсі  « Загальноосвітній навчальний заклад року».

        У 2008 і 2009 роках школа була переможцем, а в 2007 році зайняла ІІ місце в районному конкурсі – огляді з підготовки навчальних закладів до нового навчального року.

       В 2010 році учні школи зайняли V загальнокомандне місце у І Всеукраїнській Олімпіаді з легкої атлетики в Україні ( МДЦ « Артек», Крим). В результаті два учні увійшли в « 10-ку кращих спортсменів України» і зараховані в школу олімпійського резерву.

       В 2009 і 2010 роках учні школи зайняли два ІІ  місця в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН в історико-географічному відділенні секції « Археологія».

       В 2008 році учні школи зайняли І місце в обласному конкурсі « Вірю в майбутнє твоє, Україно!», ІІІ місце в обласному конкурсі дитячої творчості « Податки очима дітей», ІІІ місце в обласних змаганнях Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України « Нащадки козацької слави», ІІІ місце в обласній виставці-конкурсі « Знай і люби свій край».

       В 2010 році учні закладу зайняли І місце в змаганнях І Обласної Олімпіади серед ЗНЗ Рівненської області з легкоатлетичного кросу, ІІ місце в обласному гуманітарному конкурсі « Космічні фантазії», ІІ місце в обласному конкурсі-фестивалі дружин юних пожежників.

        В 2010 році школа – переможець районного етапу Всеукраїнського конкурсу на кращий стан фізичного виховання, переможець районного спортивно-туристського свята « Котигорошко – 2010»

       З 2008 по 2010 рік учні школи зайняли 14 призових місць в районних предметних олімпіадах, чотири рази ставали призерами районного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, шість разів мали призові місця в районному конкурсі-захисті робіт МАН, мали 34 призові місця у районних конкурсах краєзнавчого, екологічного, літературного і спортивного спрямування. Заклад три останні роки підряд є переможцем районної спартакіади школярів з легкої атлетики.

      За результатами районних предметних олімпіад 2010-11 навчального року учні школи вибороли 6 призових місць: з них два - І, одне – ІІ і три – ІІІ.

     Школа є базовою в районі по туризму і легкій атлетиці.


Категорії розділу
Для батьків [60]Освітні новини району [248]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0