Тумень

 

ТУМЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ДУБРОВИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

с. ТУМЕНЬ ДУБРОВИЦЬКОГО РАЙОНУ

 

 

 

Директор: Гузич Тетяна Данилівна, старший учитель, 23.02.1967 р.н.

Освіта: вища

За спеціальністю: учитель математики та фізики

Закінчила: Рівненський педагогічний інститут ім. Д З.Мануїльського, 1989 рік

Призначена на посаду директора: 01.02.2007 р.

Заклад заснований: 1966 рік

Проектна потужність:

Кількість учнів: 129  чол.

 

 

 

1.Загальні відомості про заклад

Дата створення,

Його особистості

 

      В 1946 р. в с. Тумень була відкрита початкова школа,  учні різного віку навчалися в чотирьох класах, навчання здійснювали чотири вчителі. В 1966 р. введено в дію частину будівлі сучасної школи. В 1970 р. початкову школу реорганізовано у восьмирічну, а з 1986 року Туменська школа стала середньою. В 1990 р. – побудовано спортивну залу, а в 1991 р. – побудовано їдальню та дві класні кімнати.

Педагогічний колектив школи забезпечує достатньо високий рівень знань, розвитку здібностей, обдарувань. На даний час школа нараховує 14 класних кімнат, створено кабінет виховної роботи, кімнату школяра, актову залу. На базі школи діє історичний музей.

Для того, щоб навчання і виховання школярів велося з урахуванням наявних науково-психологічних знань, у Туменській ЗОШ функціонує психологічна служба. Мета психологічної служби у школі – науково-психологічне забезпечення навчально-виховного процесу, тобто організація, побудова цього процесу на основі сучасних психолого-педагогічних теорій виховання й розвитку особистості учнів. Психологічна служба в школі досить молода, вона з’явилася в січні 2008 р. З метою проведення індивідуальної психодіагностичної, корекційно-відновлюваної та розвивальної роботи, індивідуальної роботи з учнями, батьками, а також підготовки до тренінгів, виступів створений робочий кабінет практичного психолога.

 

Форма власності

Комунальний заклад Дубровицької районної державної адміністрації

 

Основні напрямки

діяльності

Педагогічний колектив школи працює над науково – методичною темою «Здійснення компетентнісно-орієнтованого підходу до навчання та виховання школярів».

     Серед учнів школи є призери ІІІ – ІV етапів конкурсів–захисту науково – дослідницьких робіт МАН, Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої», «Перло многоцінне».

Вчитель основ здоровя Редзель Лариса Григорівна стала переможцем Обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Мій голос я віддаю на захист природи» в номінації «Екологічні тренінги»

 

Організіційна

структуразакладу

 

       У школі працює 4 вчителі зі званням «Старший вчитель». Колектив школи є порівняно молодим. Середній вік педагогів – 36 років.

Всього працюючих: 38 чол. (в т.ч. 2 по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)

Кількість педпрацівників: 29 чол. (в т.ч. 2 по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)

Кількість обслуговуючого персоналу: 7 чол.

Медичних працівників: 1 чол.

Секретар – друкарка: 1 чол.

 

 

2.Основні показники діяльності

 

В школі функціонують спецкурси за вибором, факультативні заняття, літературно – драматичні, туристсько-краєзнавчі гуртки, гуртки декоративно-прикладного мистецтва, художня студія, клуби „КАТОД”, „Лілея”. Учні школи займаються в спортивних секціях з футболу, волейболу, настільного тенісу. Серед традицій школи значне місце займають колективні творчі справи, які кожний класний колектив обирає на початку навчального року.

 Серед колективних творчих справ найбільш поширеними є: «День учителя», «Андріївські вечорниці», «День гумору та сміху», «Міжнародний жіночий день», «День Збройних сил України», «Славні люди нашого краю», «Покрова – день Українського козацтва».

 

 

 

 

Категорії розділу
Для батьків [60]Освітні новини району [248]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0