Заслуцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубровицької районної ради с. Заслуччя Дубровицького

Заслуцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Дубровицької районної ради

с. Заслуччя Дубровицького району


Директор – Рожко Станіслав Миколайович, 1969 року народження, освіта вища, закінчив Рівненський  державний педагогічний інститут (вчитель української мови і літератури, англійської мови), загальний стаж педагогічної роботи складає 19 років, на посаді директора закладу з 1993 року

1. Загальні відомості про заклад

Дата створення, його особливості

Школа у селі Заслуччя заснована   у 1937 році.   

 У 1958р. збудували нове приміщення школи,  розібравши кілька селянських хат. 1-3 класи були окремою Хлівецькою початковою школою, а 4-7 класи – філіалом Колківської середньої школи.

Після переіменування села школа почала називатися Заслуцька. У 2001р. відкрили нове приміщення школи  за єврозразком.

Форма власності             Комунальний заклад Дубровицької районної ради.

Основні напрями діяльності

Організація навчально-виховного процесу: забезпечення реалізації навчальних планів тапрограм для загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів;реалізація Програми національного виховання на 2008-2020 роки;

забезпечення функціонування системи учнівського самоврядування: учнівського комітету  «Фенікс»,дитячої   організації «Веселка».

 

Організаційна    структура закладу

Навчально-виховний процес для 103 учнів здійснюється в одну зміну в одному приміщенні загальна площа якого становить 1500 м.

    У школі є 9 класних кімнат, кімната для навчання дітей – пятирічок, бібліотека, спортина та актова зали, майстерня, наявний компютерний клас, у якому знаходиться 5 компютерів.

    У закладі функціонують гуртки: «Користувач ПК», вокальний, «Створи свій проект», «Умілі руки», «Гармонія», «Фітошка», «Жива природа», бібліотечний, спортивна школа.

   Організовано роботу методичних об'єднань вчителів початкових класів, класних керівників, гуманітарного,  природничо-математичного напрямку.

    Школа працює над науково-педагогічною проблемною      темою «Формування життєвої компетентності через проектну діяльність»

   Навчально-виховний процес забезпечують 18 вчителів, з яких 10  мають вищу кваліфікаційну категорію, з них  - четверо - звання "старший вчитель", І кваліфікаційну категорію – 2 вчителі, ІІ – 1 вчитель.

Обслуговуючий персонал - 7 чоловік.

2. Основні показники діяльності

      Педагогічний колектив Заслуцької  загальноосвітньої школи І - II ступенів спрямовує свою діяльність на забезпечення виконання навчальних програм та забезпечення належного рівня організації навчально-виховного процесу.

   У 2008-2009 навчальному році за результатами рейтингу спортивно-масової роботи школа отримала І місце, ІІ місце – за результатами рейтингу серед шкіл району І-ІІ ступенів, І місце у  конкурсі «Краща лідер-жінка первинної ппофспілкової організації»(голова профкому Бруяка Г.І.), І місце у Всеукраїнському огляді конкурсі на кращу первинну профспілкову організацію, І місце в огляді учительських кімнат зі створення належних умов праці та відпочинку педагогічних працівників, І місце в обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Посади сад», І місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Мій рідний край – моя земля», І місце в обласному місячнику захисту первоцвітів, ІІ місце в обласній виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання, ІІІ місце в 5 обласному огляді конкурсі художньої самодіяльності працівників освіти у науки,  на базі школи відбувся Всеукраїнський семінар із зарубіжної літератури (вчитель Рожко С.П.).

    У 2009-2010 навчальному році за результатами районних олімпіад школа виборолда І місце серед шкіл І-ІІ ступенів, І місце за результатами рейтингу серед шкіл району І-ІІ ступенів,  в обласному конкурсі початкового технічного моделювання в розділі «Найпрпостіші судномоделі» школа отримала ІІІ місце,  І місце за результатами підготовки шкіл до нового навчального року. учителі Рожко С.П., Васильчик О.О. в районному турі конкурсу «Вчитель року» зайняли ІІ місце (2010р.).

Категорії розділу
Для батьків [60]Освітні новини району [248]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0