Золотинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Золотинська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів


Адреса: 34124, с. Золоте, Дубровицький район, Рівненська область

Телефони: роб. 4 21 62, моб. 0989574768


Директор -  Янковська Ольга Костянтинівна, старший учитель ,

23.02.1956 року народження.

Освіта  вища.

За спеціальністю  учитель математики.

Закінчила  Рівненський педагогічний інститут

ім. Д.З. Мануїльського, 1981року.

Призначена на посаду директора 17 грудня 1996 року.

 

1.Загальні відомості про навчальний заклад

Дата створення,

 його особливості

         У 1950 році розпочалося будівництво Золотинської початкової школи.  У 1952 році розпочалося навчання за программою семирічної школи, а в 1962 – восьмирічної. 

         Нове приміщення  закладу здане в експлуатацію в 17 січня  2005 року.  Його проектна потужність розрахована на  100 школярів.  Станом на 01 вересня 2010 року в школі навчалося  80 чоловік. Всього працюючих в закладі 31 чоловік. Кількість  педагогічних працівників 22  чоловіки та 4 чоловіки  обслуговуючого персоналу.  1 медичний працівник.

 

Форма власності            

Комунальний заклад Дубровицької районної  адміністрації

 

Основні напрямки

 діяльності:

                                         - забезпечення виконання навчальних планів і програм у  повному обсязі та достатнього  рівня  розвитку навчальних досягнень учнів, їх творчих нахилів і  обдарувань;

                                      - формування в учнів особистісних рис громадян України – розвинених духовно, фізично досконалих,  з високим рівнем моральної, художньо-естетичної, правової, трудової, екологічної культури.


Організаційна структура закладу   

       Навчально-виховний процес для 80 учнів здійснюється в одну зміну в одному приміщенні.

       В приміщенні школи знаходиться 9 класних кімнат загальною площею 367 метрів квадратних.

       У школі наявний комп’ютерний клас, в якому знаходиться 5 компютерів, працює електронна пошта та Інтернет.

            У школі працюють факультативи з інформатики для учнів 6, 8 класів, гуртки: географо–краєзнавчий, фольклорно-етнографічний, художньої кераміки та вишивки, спортивні, юних пожежників, екологічна агітбригада, «Умілі руки», комп’ютерний. Є куточок державних символів,  правознавства «Феміда», історії села та школи, краєзнавчий,  виховної роботи, здоров»я, спортивний куточок, галерея кімнатних квітів.

           Організовано роботу методичних об’єднань класних керівників, вчителів початкових класів, проблемний семінар для вчителів 5 – 9 класів, творча група педагогів «Надія».

          Колектив працює над науково-методичною проблемою «Підвищення ефективності навчально-виховного процесу шляхом впровадження інноваційних технологій».

 

2. Основні показники діяльності

Учні школи є щорічними переможцями ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, що дозволяє закладу займати  ІІ -  ІІІ місця в рейтингу переможців районного етапу олімпіад серед шкіл І – ІІ ступенів та ІІ місце з організації фізкультурно – оздоровчої роботи з учнями. У 2010/2011 навчальному році учень 4 класу посів 2 місце в районній олімпіаді «Юне обдарування» з природознавства та 5 з математики.

Цьогоріч школярі вперше прийняли участь в МАН. Робота з фольклору зайняла 2 місце, а з фізики рекомендована для участі в обласному конкурсі-захисті  учнівських науково-дослідницьких  робіт.

В районних творчих конкурсах, виставках «Рідна земле моя, усміхнися мені рушниками», «Космічні фантазії», «Відгук на сучасну дитячу прозу», «Юна зірка» учні посіли треті місця.

    Стали традиційними такі заходи: учнівська конференція з виборів органів самоврядування, свято «Моє село – краплиночка на карті», виставка виробів з природного матеріалу «Дари осені», вшанування переможців шкільних та районних конкурсів, змагань, конкурси «Учень року», «Клас року», благодійні  ярмарки-розпродажі виробів, зроблених руками учнів. Видається збірка дитячої поезії «Добринка», учнівська газета «Шкільний вісник».


Категорії розділу
Для батьків [60]Освітні новини району [248]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0