Головна » 2014 » Лютий » 04
04 лютого поточного року відкрито офіційний сайт Дубровицької дитячо - юнацької спортивної школи. На сайті планується висвітлювати новити, досягнення та фото всіх спортивно - масових заходів які будуть відбуватися в районі та за його межами, участь в яких безпосередньо будуть приймати вихованці ДЮСШ. Сайт можна переглянути в розділі "ЗАКЛАДИ ОСВІТИ - ПОЗАШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ - ДЮСШ" або за посиланням http://dysh-dubr.at.ua/ Прикрепления: |
|
|
Статистика |
---|
Онлайн всього: 2 Гостей: 2 Користувачів: 0 |
|